Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

Новини

Провдено виховну годину з переглядом відеоматеріалів "1000 днів боротьби за життя та незалежність проти російських агресорів"

19 листопада о 12:37 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

Проведено "Єдиний національний урок. Безпечна дорога додому"

15 листопада о 12:35 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

День синичок -це свято присвячене відзначенню та захисту цих миленьких птахів. Основна мета привернути увагу до важливості забезпечення їх годівницями та допомоги в переживанні холодів.
До дня синички з вихованцями закладу провели цікаву бесіду з переглядом відео інформації про життя цієї пташки. Зробили та повісили годівнички , в яких поклали не солоне сало для пташок.

12 листопада о 09:20 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

До Дня української писемності та мови, учні Шибенської філії прийняли участь в написанні радіодиктанту

В Шибенській філії Опорного закладу освіти "Новозаліський ліцей" було проведено бесіду з учасниками освітнього процесу, на тему «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина» до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, з переглядом відеороликів та презентації.

Колектив та вихованці Шибенської філії прийняли участі в благодійній акції «Подаруй солдату радість» до свята Дня захисника України.

Щороку 21 вересня українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Для України це свято має особливе значення.

25 червня 2024 року у Новозаліському ліцеї відбувся традиційний звіт директора. Трощенкова Людмила Михайлівна висвітлила всі сторони функціонування навчального закладу. Директор звітувалася про управління закладом в сучасних умовах, підсумки методичної роботи, виконані роботи по зміцненню матеріально-технічної бази та здорового безпечного освітнього середовища. Присутні переконалися в успіхах, яких досягли здобувачі освіти за результатами олімпіад, конкурсів. Людмила Михайлівна визначила головні завдання та перспективи на наступний навчальний рік. Роботу директора за звітний період одноголосно було визнано задовільною.

Шибенська філія вкотре рада вітати своїх вихованців в рідних стінах закладу

Запрошуються здобувачі освіти до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької
творчості «Безпека в житті – життя у безпеці», започаткованому громадською
організацією «Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» спільно із
Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України,
Державною службою із надзвичайних ситуацій України.
Конкурс проводиться з метою формування у дітей та молоді культури безпечної
життєдіяльності, виховання свідомих, відповідальних та патріотично налаштованих
громадян України, привернення уваги громадськості до проблем безпеки в умовах
сьогодення, виявлення та підтримки обдарованої молоді.
Загальна тематика конкурсу: «Я гордий (-да) тим, що українець (-ка)!», «Діємо
разом – наближаємо Перемогу!», «Школа безпеки: 25 років на ватрі безпеки!».
Із детальною інформацією про формат та етапи конкурсу, перелік та зміст
номінацій, вікові групи учасників, вимоги до оформлення робіт можна ознайомитися у
Положенні «Про Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті –
життя у безпеці» за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/192v7uabOYe8LsZGbkl2j646InkfIwr-y/view
ІІ-й (обласний) етап конкурсу відбудеться з 25 травня по 01 червня 2024 року.
Реєстрація робіт учасників ІІ (обласного) етапу конкурсу триватиме до 25 травня
2024 року:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfg2tTGcXiiHwZLEeGjfZo0v9lII9OQvrEU
amZ84QyYn1Zxw/viewform

Вступ

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Хоча протистояння російській гібридній агресії та впливу в різних сферах відбувалося не тільки на лінії фронту, а й на всій території України.

Здійснивши 24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення в Україну, Кремль хотів остаточно знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність. Цей напад завдав підступного удару міжнародному світопорядкові, створеному після Другої світової війни, підірвав стабільність не лише Європи, а й глобальної безпеки загалом.

Ключові повідомлення

Збройною агресією проти України Росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом» для означення псевдоідеології, замішаної на поєднанні ідей фашизму й більшовизму, нацизму та євразійства, реваншизму і ксенофобії, що прикриваються «православ’ям» та «величчю російської культури».

20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Тоді були вперше зафіксовані перетини державного кордону України збройними силами Російської Федерації через Керченську протоку. Це зафіксовано у Постанові Верховної Ради України “Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків»” від 21 квітня 2015 року № 337-VIII.

У кінці лютого 2014 року керівництво РФ скористалося тимчасовим вакуумом влади в Україні, деморалізацією силовиків і розпочало захоплення територій України.

Росія готувалася до нападу заздалегідь. Упродовж багатьох років вона здійснювала проти України інформаційну, економічну агресію, вербувала зрадників у різних ешелонах української влади, створювала і фінансувала в Україні, а особливо на Кримському півострові, потужну агентурну мережу.

Крим – перший об’єкт агресії РФ проти України. Ворог у березні 2014 року окупував АРК і Севастополь, у квітні 2014 року розпочав вторгнення в Донецькій та Луганській областях.

У 2014 році Збройні сили України, підкріплені добровольцями, зупинили просування окупації, звільнили від загарбників частину захоплених територій і до 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни точилися на сході нашої країни.

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 8 років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України. Весь той час ворог поширював світом дезінформацію, брехню про «Донецьку та Луганську народні республіки», які насправді були і залишаються підконтрольними Москві окупаційними режимами в Донецькій та Луганській областях України. Путін намагався переконати світ, буцімто в Україні триває «громадянська війна».

Широкомасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію України. У спротиві російському агресору Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Російська Федерація розв’язала проти України імперіалістичну, загарбницьку й екзистенційну війну, спрямовану не лише на захоплення території, а й на знищення української державності, нашої національної ідентичності, геноцид українського народу. Російська держава й ідеологія рашизму, яку сповідує російський політикум і підтримує більшість пересічних росіян, офіційно заперечують існування українців як окремої нації, а ті, хто не погоджуються з цим, підлягають фізичному знищенню.

Владімір Путін, одержимий ідеєю «збирання ісконно русских земель», прийшовши до влади, повів Росію шляхом відновлення статусу наддержави і нарощування мілітаристської потуги. Російський імперський реваншизм вбачає в РФ наступницю Російської та Совєтської імперій, а колишні республіки розглядає як частини Росії, що відпали від неї, а не сусідні суверенні держави. Цей поступ до «повернення російської величі» не зупинили раніше. І це призвело до повномасштабної агресії проти України.

На тимчасово окупованих українських територіях росіяни повторюють найгірші практики нацизму – масові розстріли, депортації, знущання над цивільним населенням, плюндрування та розкрадання приватної власності, культурної спадщини, музейних колекцій. Різанина в Бучі, Ізюмі, масове знищення людей у Маріуполі стали наочним проявом геноцидної політики Москви. Звірства, воєнні злочини, ґвалтування, вчинені російськими загарбниками в Україні, шокували світ.

https://www.kmu.gov.ua/news/vidpovidi-na-naiposhyrenishi-pytannia-pro-vaktsynatsiiu-dostupni-na-natsionalnomu-portali-z-imunizatsii-moz

https://moz.gov.ua/article/news/258-najposhirenishih-pitan-pro-vakcinaciju-ta-vidpovidi-na-nih-vid-medichnih-ekspertiv-dostupni-na-nacionalnomu-portali-z-imunizacii

https://phc.org.ua/news/17-ekspertiv-medikiv-gotovi-vidpovisti-na-vashi-zapitannya-pro-scheplennya-ta-vakcini-na

На Порталах представлені інформація про інфекційні хвороби, а також Календар щеплень та рекомендації щодо вакцинації для різних груп населення. Публікуються національні та регіональні новини вакцинації. Надаються роз'яснення щодо нормативно-правової бази у сфері імунізації. Є бібліотека вакцинації, де зібрані методичні рекомендації та корисні матеріали для медичної та наукової спільноти, закладів освіти та пересічних громадян. На Порталі консультують експерти з різних регіонів України, оновлюється перелік пунктів щеплень.

13 листопада 2023 о 16:09 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

В рамках Всеукраїнського фізкультурно - оздоровчого заходу Шибенська філія Опорного закладу освіти
«Новозаліський ліцей» провела «Шкільні ігри».І етап відбувся серед команд класів закладу освіти. 13.11.23 р. Фесюк Л.С. провела спортивну естафету «Сильні, сміливі, спритні» для 4-9 класів.10.11.23р.Спортивний челендж «Я можу так. А ти?» для 6-9 класів організувала Лозенко Т.С. А спортивну руханку «Частини тіла» дошкільній групі провела Миховська А.В.

13 листопада 2023 о 14:23 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

Сьогодні наш заклад долучився до збору допомоги нашим військовим.Разом з учнями,батьками та педагогічним колективом,Шибенська філія передала допомогу благодійному фонду Світлани Легкої "Світлий" від жителів с.Шибене!Дякуємо кожному,хто не залишився байдужим!Разом ми зможемо зробити більше й допомогти тим,хто цього потребує!

9 листопада 2023 о 20:55 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

Завідуюча Шибенським ФАП,Столюк Леся Анатоліївна,провела для учнів роз'яснювальні роботи та профілактичні бесіди щодо шляхів розповсюдження інфекційних хвороб та заходів із запобігання виникненню захворюваності.

9 листопада 2023 о 11:00 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

Серед учнів молодших та старших класів,протягом тижня,класні керівники та шкільна медична сестра,Грипич Олена Василівна, провели роз'яснювальні роботи та профілактичні бесіди щодо шляхів розповсюдження інфекційних хвороб та заходів із запобігання виникненню захворюваності.

8 листопада 2023 о 16:10 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

Вихованці Шибенського дошкільного навчального закладу освіти "Світлий" висадили троянди.Щиро дякуємо за надані саджанці відділу освіти Бородянської селищної ради .Із нетерпінням чекаємо весни!

8 листопада 2023 о 16:08 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

За традицією, старші класи Шибенської філії Опорного закладу освіти "Новозаліський ліцей" приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту. Сьогоднішнє свято було присвячене нашій мові. А молодші класи провели різноманітні вікторини, змагання та конкурси, під час яких дізнались цікаві факти про українську мову.

8 листопада 2023 о 16:07 | Лозенко Т. С. | немає коментарів

18 жовтня відзначатиметься Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, у Шибенській філії пройшли виховні заходи протидії торгівлі людьми. Мета яких є - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.
Учні школи переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми».
Для 1-9 класів відбулися виховні години на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя». Учні 4 класу намалювали малюнки «Ні – торгівлі людьми», «Людина – не товар!»,

14 жовтня 2023 о 11:34 | Лозенко Т. С. | немає коментарів